Satış Öncesi İletişim

Eğer sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili satış öncesi sorularınız varsa lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Mustafapaşa Mah. Gümüşpala Cad. No 146 Gebze/Kocaeli

Hızlı İletişim
Bugün kamu ve özel sektör kuruluşlarına ait ve kritik önem taşıyan binlerce uygulama DGN Veri Merkezi’nde barındırılmaktadır. DGN, sahip olduğu kuvvetli alt yapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile veri merkezi hizmetlerinde %99,999 oranında “uptime” garantisi sunar.
Güvenli Hizmet
Veri merkezlerimiz ve Network sistemlerimiz 7/24 izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır. Tüm destek talepleriniz için çağrı merkezimiz sürekli olarak görev yapmakta olup ihtiyaçlarınız için ulaşabilmeniz için elimizden gelen desteği sunmaktayız. İzleme sistemlerimiz sayesinde oluşabilecek hatalar en kısa sürede tespit edilmekte ve denetlenmektedir.
7/24 Kesintisiz Hizmet
Medyahost Datacenter Network alt yapısı ülkemizdeki en büyük verimerkezi alt yapısı durumundadır. Aktif 10 Gbit kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimi sağlıyoruz.2 Farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline erişimine ek olarak Vodafone altyapısı ile de erişim sağlayabilmekteyiz. Alt yapı ekipmanlarında Juniper ürünleri üzerinde kurulmuş yedekli network yapısı üzerinde 1Gbit 10 Gbit ve dilerseniz 100 Gbit port sunabilmekteyiz.
İletişim Formu
İsim
Telefon Numaranız
E-posta Adresi
Başlık
Mesaj

Powered by WHMCompleteSolution